Josa feston 51 vjetorin,shpreh deshirat e tij per merkaton
Informacion mbi fazen pergatitore
Ndeshjet zyrtare ne Austri.
3 ditët e fundit në Spanjë, të gjithë presin Malagën
Josa feston 51 vjetorin,shpreh deshirat e tij per merkaton Ditën e djeshme trajneri i Skënderbeut, Mirel Josa, ka mbushur 51 vjeç dhe ka dashur ta festojë këtë përvjetor me miq dhe të afërm të tij. Megjithatë, pavarësisht se kishte ditëlindjen, numri një i pankinës korçare nuk ka harruar të përsërisë kërkesat e tij Read the Full Story
Informacion mbi fazen pergatitore Hotel Pillerseehof & Der Bräuwirt , Ky eshte hoteli ku si gjithmon Ujqerit zhvillojme fazen pergatitore ne Tirol te Austrise.Ekipi do te grumbullohet ne daten 9 Qershor Read the Full Story
Ndeshjet zyrtare ne Austri. Zyrtarisht keto jane te gjitha ndeshjet miqesore te K.F Skenderbeut ne Tirol te Austrise: Read the Full Story
3 ditët e fundit në Spanjë, të gjithë presin Malagën Vetëm tre ditë kanë mbetur për Skënderbeun në këtë faze dimërore në Spanjë, pasi ditën e enjte qysh në orët e para të mëngjesit, bardhekuqtë do të kthehen në shtëpi. Por në këto tre ditë të fundit në Malaga Read the Full Story
image Josa feston 51 vjetorin,shpreh deshirat e tij per merkaton
image Informacion mbi fazen pergatitore
image Ndeshjet zyrtare ne Austri.
image 3 ditët e fundit në Spanjë, të gjithë presin Malagën
Move
-

Intervista

Kryesoret

Interviste me kapitenin , Bledi Shkembi !

Interviste me kapitenin , Bledi Shkembi !

Kapiteni ju ka kthyer pergjigje pyetjeve me te mira te fansave te perzgjedhura nga administratoret. 1-Erald Xhengo :
Pershendetje kapiten!Mendon se nga Skenderbeu i lavdishem i ketyre viteve

Me teper..
Move
-

Njoftime

Kryesoret

Pse duhet te beheni "Ujqer" !!

Pse duhet te beheni "Ujqer" !!

Pse duhet te beheni "Ujqer" ??   Jane te shumta arsyet pse duhet te zgjidhni antaresimin ne tifogrupin "Ujqerit e Debores". Se pari cdo kush prej nesh me vetem nje pagese prej 1000(te reja) ne vit

Me teper..

Ndeshja e rradhes


Friendly match / Tirol K.F Skenderbeu-FC Innsbruck 14.06.2014

Klasifikimi

# Team Pike
1 APOLLONIA 0
1 ELBASANI 0
1 F.K KUKESI 0
1 FK PARTIZANI 0
1 FLAMURTARI 0
1 K.F SKENDERBEU 0
1 LACI 0
1 TEUTA 0
1 TIRANA 0
1 VLLAZNIA 0

Himni